Blog: skuteczny trening i zdrowa dieta

by Ola Sobiegraj

Blog: skuteczny trening i zdrowa dieta

by Ola Sobiegraj

by Ola Sobiegraj

Blog. Mój blog.

A może by tak… pisać bloga?

blog

Zastanawiam się już od jakiegoś czasu, czy chciałabym pisać bloga. Czy założenie, że ktoś w ogóle będzie chciał moje teksty czytać, to nie zuchwałość i nadmierne poczucie pewności siebie? Założenie, że coś wiem interesującego, że jestem ciekawą osobą i/lub piszę w ciekawy sposób – czy nie jest aby na wyrost? Ale z drugiej strony sobie myślę, że dziewczyny prowadzące fanpejdże zwykle mają też blogi i z pewnością mniejsze umiejętności klikania z sensem niż ja, a więc… let’s see… 🙂 W myśl zasady, że nic nie tracę, a zawsze można przestać – zakładam swoje miejsce na własną pomotaną głowę w sieci.

O czym?

1. Zdrowe odżywianie wpisane w codzienność – tak jest w moim przypadku. Może chcecie wiedzieć, jak to robić, by było łatwo, wygodnie, i by mieć do tego motywację? Dowiedzieć się, dlaczego to ważne, i jak w ogóle ten temat ogarnąć?

2. Aktywność fizyczna wrośnięta w życie – jak ćwiczyć i kiedy, jak trenować skutecznie? I jak to wszystko sobie zorganizować, by się chciało i by nie szło na marne?

3. Dzieci – ja konkretnie posiadam tylko/aż jedno dziecię, i jak każdy rodzic powoli i z coraz większym zaskoczeniem odkrywam w sobie pokłady dziwnych emocji, umiejętności i wrażeń, a macierzyństwo inspiruje mnie do wielu refleksji, działań i zmian.

4. Pasja, satysfakcja zawodowa i własny biznes – to połączenie jest moim sposobem na życie, odkrytym dość niedawno (8 lat w korpo vs 1,5 roku własnej działalności). Chciałabym kiedyś, jakoś, inspirować inne kobiety do realizowania swoich pasji (w moim przypadku punkt 1 i 2) w sposób profesjonalny, konkretny i celowy. Nie wiem, czy osiągam sukces, ale na pewno osiągam swoje cele i jestem szczęśliwa… A czy jest to ciekawe dla jeszcze kogoś poza mną…?

Potrzebuję Waszych odpowiedzi, podpowiedzi, odzewu, znaku życia… Bo bez Was to miejsce na moją głowę nie będzie istnieć 😀 lubię pisać, ale nie aż tak… 😉

Dajcie znać, czy chcecie, bym rozwijała te tematy w tym miejscu…

Top