by Ola Sobiegraj

Jedyny taki Fit-Program dla kobiet nastawiony na płaski brzuch!

Zrealizuj swoje noworoczne postanowienia w 21 dni do płaskiego brzucha!

Dla kogo?
Program „21 dni do płaskiego brzucha” to mój autorski projekt, który stworzyłam z myślą o kobietach, które na co dzień spotykam w pracy trenera i dietetyka.
Pozwól, że pomogę ci w osiągnięciu upragnionych rezultatów.

„21 dni do płaskiego brzucha” to 9 półgodzinnych (i bardzo różnorodnych) treningów, które wyrzeźbią twój brzuch. Ale to nie wszystko! Fit-Program to nie tylko ćwiczenia 3x w tygodniu. To także wskazówki dietetyczne i techniki motywacyjne. Tym razem ci się po prostu uda!

Podzielę się z tobą wiedzą i doświadczeniem. Dostarczę odpowiedni trening i podpowiem, jak właściwie zbilansować dietę. Pomogę ci schudnąć skutecznie i zdrowo – dzięki mnie osiągniesz płaski brzuch.

ikonki-kolo
jak nie przytyć w święta
Czy wiesz, że większość z nas powtarza te same postanowienia noworoczne przez 10 lat?

Rok 2018 bedzie inny! Tym razem pomogę ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Jako trener personalny i dietetyk wiem doskonale, jak dobrać ćwiczenia, które dadzą efekty. Wiem też, jak pilnować właściwej diety, by chudnąć nie tylko skutecznie, ale i zdrowo. Z moją pomocą nie poddasz się zwątpieniu i spadkom motywacji.

Oto 21 dni, które zmienią twoją sylwetkę i sprawią, że 2018 rok zaczniesz od osobistego sukcesu!

Szczegółowe informacje
W programie „21 dni do płaskiego brzucha” otrzymasz półgodzinne treningi w formie nagrań, wskazówki dietetyczne i poznasz techniki motywacyjne, dzięki którym nie poddasz się.
ikonka-trening

3x w tygodniu dostaniesz ode mnie trening do samodzielnego wykonania w domu. W każdym znajdziesz specjalnie dobrane ćwiczenia, dzięki którym spalisz tkankę tłuszczową, zyskasz kobiecą talię i płaski brzuch.

Wprowadzę ci po kolei i bezboleśnie prawidłowe nawyki żywieniowe. Odstawisz niezdrowe jedzenie. Nauczysz się gotować szybko i zdrowo. To nie dieta-cud, ale taka dieta działa cuda!

Nauczę cię kontrolować postępy i dostaniesz motywacyjne narzędzia, które pomogą ci utrzymać wagę. Uporasz się ze spadkami motywacji. Wyrobisz nawyk aktywnego i zdrowego trybu życia.

W wersji VIP jestem codziennie do twojej dyspozycji przez cały czas trwania programu. Służę wiedzą, wsparciem i doświadczeniem. Budujemy wspierającą się we wspólnych celach społeczność (zamkniętą grupę na Facebook’u), w której będę codziennie przez 21 dni. Grupa może działać, a jej uczestniczki wspierać się i wymieniać doświadczeniem, dowolnie długo po skończeniu programu.
std
299 zł

Pracujesz samodzielnie.

  • Program trwa 21 dni.
  • Wszystkie lekcje programu „21 dni do płaskiego brzucha”
  • Dostęp do programu przez 12 miesięcy
vip-3
499 zł

Pracujemy razem. Limitowana ilość osób.

  • Program trwa 21 dni.
  • Wszystkie lekcje programu „21 dni do płaskiego brzucha”
  • Dostęp do programu przez 12 miesięcy
  • Dostęp do grupy VIP i praca wraz z innymi uczestnikami oraz ze mną. Codziennie będę odpowiadać na Twoje pytania!
  • Nie zamknę grupy VIP po upływie 21 dni, możecie samodzielnie działać dowolnie długo
  • 60 minut spotkania on-line ze mną: dyskusja lub trening na żywo

Jeśli nie masz problemu z motywacją i wystarczy Ci dobry program treningowy, by schudnąć i zdrowiej się odżywiać – wersja standard w zupełności Ci wystarczy. Jeśli jednak przeczuwasz, że będziesz potrzebować dodatkowej motywacji, wsparcia grupy i odpowiedzi na Twoje pytania – zachęcam Cię do skorzystania z wersji VIP.

Wybierz opcję, która najlepiej Ci pomoże.

Jedyne, czego potrzebujesz, to komputer lub inne urządzenie z dostępem do internetu oraz mata. Możesz ćwiczyć w swoim domu. Od ciebie zależy, kiedy wykonasz trening oraz zadanie w dni nietreningowe. Weekendy są dla ciebie.

Gwarantuję udostępnienie moich najlepszych i najskuteczniejszych treningów, które mają na celu spalenie tkanki tłuszczowej ze szczególnym uwzględnieniem brzucha. Gwarantuję również, że przekażę ci niezbędną wiedzę, byś wytrwała w zdrowym i aktywnym trybie życia również po zakończeniu programu. Ale to od ciebie zależy, co z tą wiedzą i materiałami zrobisz!

Tak. Program uwzględnia szczególne potrzeby kobiet po porodzie, także z rozejściem mięśnia prostego brzucha. Jako trenerka, ale i mama, dobrze wiem, jakie ćwiczenia są dla Ciebie odpowiednie.

O mnie.

Mam na imię Ola i jestem trenerem personalnym oraz dietetykiem. Specjalizuję się w treningu dla kobiet po porodzie, a moją ofertę wyróżnia indywidualne podejście oraz koncentracja na długofalowych efektach. Od lat udaje mi się zarażać inne kobiety pasją do zdrowego i aktywnego trybu życia! Prywatnie jestem mamą czteroletniej Milenki, uwielbiam czytać kryminały i biegać na wakacjach.

motywacja
Top