Fit-Blog

by Ola Sobiegraj Ola Sobiegraj Brak komentarzy

Mój własny prosty plan treningowy – nie tylko dla początkujących

Puk, puk, dzień dobry po dłuższej przerwie 🙂 Ja żyję i mam się dobrze, a szczegółami mojej aktualnej rzeczywistości również się dzisiaj podzielę. Jednak przede wszystkim dzielę się własnym sposobem na formę po ciąży. To prosty plan treningowy, a raczej schemat treningu, z którego możesz korzystać na każdym poziomie zaawansowania przez długi czas. Nie tylko po ciąży 🙂

 

prosty plan treningowy

 

Czytaj dalej

by Ola Sobiegraj Ola Sobiegraj Brak komentarzy

Fit ciasto jogurtowe z borówkami – prosty przepis w wersji do druku

Fit ciasto jogurtowe z borówkami jest wyjątkowo puszyste i, podobnie jak poprzedni sernik na zimno, bardzo lekkie i letnie. Przygotowanie tego ciasta to 10 minut + czas pieczenia, serio! Zapraszam 🙂

 

Fit ciasto jogurtowe

 

Od razu mówię, że borówki można wymienić na inne sezonowe owoce, które najbardziej lubisz – świetnie się sprawdzą śliwki, morele, truskawki albo jabłka.

Czytaj dalej

by Ola Sobiegraj Ola Sobiegraj Brak komentarzy

Jak wzmocnić kolana? Krótko i praktycznie dla biegaczy i nie tylko

W Fit-Grupie każdy dzień przebiega pod znakiem innego tematu. Mamy między innymi merytoryczny czwartek, w którym padają zarówno pytania i rodzą się wątpliwości, jak i pojawiają się ciekawostki i interesujące artykuły. Ostatnio padło pytanie, jak wzmocnić kolana – kolana biegacza konkretnie.

 

jak wzmocnić kolana

 

Odpisuję w formie krótkiego artykułu – żeby więcej z was mogło skorzystać z tej wiedzy. Będzie naprawdę zwięźle i praktycznie!

Czytaj dalej

Top