by Ola Sobiegraj

Jedyny taki Fit-Program dla kobiet nastawiony na płaski brzuch!

Zrealizuj swoje marzenia!
Krok po kroku - w 21 dni do płaskiego brzucha!

Start: 9 kwietnia
Nie czekaj do 9 kwietnia!
Plan Treningowy to pakiet 9 półgodzinnych treningów w formie wideo.
Dla kogo?
Fit-Program to mój autorski projekt. Trwa 21 dni i obejmuje dietę, trening i motywację. Stworzyłam go z myślą o kobietach, które na co dzień spotykam w pracy trenera i dietetyka.
Szczegółowe informacje
W programie „21 dni do płaskiego brzucha” otrzymasz półgodzinne treningi w formie nagrań, wskazówki dietetyczne i poznasz techniki motywacyjne, dzięki którym nie poddasz się.
ikonka-trening

3x w tygodniu dostaniesz ode mnie trening do samodzielnego wykonania w domu. W każdym znajdziesz specjalnie dobrane ćwiczenia, dzięki którym spalisz tkankę tłuszczową, zyskasz kobiecą talię i płaski brzuch.

Wprowadzę ci po kolei i bezboleśnie prawidłowe nawyki żywieniowe. Odstawisz niezdrowe jedzenie. Nauczysz się gotować szybko i zdrowo. To nie dieta-cud, ale taka dieta działa cuda!

Nauczę cię kontrolować postępy i dostaniesz motywacyjne narzędzia, które pomogą ci utrzymać wagę. Uporasz się ze spadkami motywacji. Wyrobisz nawyk aktywnego i zdrowego trybu życia.

21 DNI DO PŁASKIEGO BRZUCHA
299 zł - start: 9 kwietnia
  • Program trwa 21 dni.
  • Codziennie dostajesz zadanie z zakresu diety (przepisy, wskazówki), treningu (nagrania video) lub motywacji (ćwiczenia, techniki).
  • Krok po kroku zmieniasz swoją sylwetkę, a Fit-Program „21 dni do płaskiego brzucha” prowadzi cię za rękę.
PLAN TRENINGOWY
129 zł
  • Pracujesz w swoim tempie, a plan treningowy na płaski brzuch starczy na kilka miesięcy.
  • Dostajesz plan treningowy dedykowany osobom początkującym, jak i zaawansowanym.
  • Dieta i motywacja – we własnym zakresie.
O mnie.

Mam na imię Ola i jestem trenerem personalnym oraz dietetykiem. Specjalizuję się w treningu dla kobiet po porodzie, a moją ofertę wyróżnia indywidualne podejście oraz koncentracja na długofalowych efektach. Od lat udaje mi się zarażać inne kobiety pasją do zdrowego i aktywnego trybu życia! Prywatnie jestem mamą czteroletniej Milenki, uwielbiam czytać kryminały i biegać na wakacjach.

motywacja
Top