Fit linki – co polecam w fit-internecie

by Ola Sobiegraj

Fit linki – co polecam w fit-internecie

by Ola Sobiegraj

by Ola Sobiegraj

Pamiętasz poprzedni wpis z fit linkami? Wtedy polecałam ci ćwiczenia online, sklep ze sportowymi ciuchami i catering dietetyczny. Dzisiaj kolejny wpis i moje ulubione fit linki, a będzie o diecie.

fit linki

Jesteś ciekawa, skąd czerpię inspirację i wiedzę? Zapraszam!

Fit link nr 1, czyli Ajwen i leczenie dietą

Stronę Ajwen oraz jej funpage śledzę od dawien dawna. Iwona Wierzbicka jest trenerem i dietetykiem klinicznym, a swoją wiedzą dzieli się na szkoleniach, webinarach i w postach. To, co cenię najbardziej, to nie tylko innowacyjne podejście oparte o badania, ale przede wszystkim doświadczenie. Innymi słowy – co działa, a co się kompletnie nie sprawdza w przypadku moich pacjentów?

Podważanie teorii to coś, co rzadko spotykamy u specjalistów. Niestety 🙁 No ale nic dziwnego, przecież takie podejście wymaga ciągłej refleksji i sprawdzania w praktyce kolejnych tez, a czasem przyznania się do błędu. W przypadku wpływu diety na nasze zdrowie (na przykład przy zaburzeniach gospodarki cukrowej, chorobach autoimmunologicznych, itp .) holistyczne podejście do pacjenta jest bardzo ważne. Wiedzę z tego zakresu można znaleźć u Ajwen 🙂

Ja chętnie uczę się od najlepszych i polecam dalej!

Fit link nr 2, czyli zdrowe słodycze we Wrocławiu

Na stronę Olgi Lewandowskiej trafiłam po informacji, że we Wrocławiu powstaje kawiarnia/cukiernia ze zdrowymi słodyczami!

Czym jest Legal Cakes? „W skrócie – Pierwsza w Polsce cukiernia, kawiarnia, której wyroby spełniają wszystkie wymogi dietetyczne zdrowej kuchni. Nie będziemy używać cukru, produktów glutenowych, sztucznych dodatków do żywności. Każda propozycja w MENU będzie mieć podaną kaloryczność oraz rozkład makroskładników pokarmowych.”

Takich miejsc we Wrocławiu brakuje. Od tego czasu śledzę funpage Olgi i z chęcią wypróbowuję kolejne przepisy! Na jej blogu znalazłam też wartościowe merytoryczne posty – warto zajrzeć!

fit linki

Twoje fit linki

Masz jakieś swoje ulubione fit linki z zakresu zdrowej diety i skutecznego treningu? Podziel się nimi!

Możesz pomyśleć, że robię reklamę konkurencji.

Nie patrzę w ten sposób – bardzo mnie cieszy promowanie wartościowych treści i czyjejś pracy! Dlatego rozwiewam wątpliwości – wrzucaj treści, z których korzystasz w internecie!

Mam dwa warunki 🙂 Jakie?

1. Nie promuj w tym miejscu własnego biznesu, proszę. To nie fair.

2. Fit linki muszą być faktycznie i szczerze godne polecenia.

Blogów i stron jest przecież cała masa i często dość czasochłonne jest szukanie wartościowych informacji. Pomóżmy sobie nawzajem! Zachęcam do dzielenia się nimi w mojej społeczności! Fit linki wspierają nasz rozwój i wspólne cele, a także oszczędzają nasz czas 🙂

Jak możesz się podzielić swoim fit linkiem?

Dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top