Fit-Program

by adm_olasobiegraj

Zrealizuj swoje marzenia!

Krok po kroku – w 21 dni do płaskiego brzucha!

tu i teraz

Zacznij już teraz!

Plan Treningowy to pakiet 9 półgodzinnych treningów w formie wideo.

Dla kogo?

Fit-Program to mój autorski projekt. Trwa 21 dni i obejmuje dietę, trening i motywację. Stworzyłam go z myślą o kobietach, które na co dzień spotykam w pracy trenera i dietetyka.

Szczegółowe informacje

W programie „21 dni do płaskiego brzucha” otrzymasz półgodzinne treningi w formie nagrań, wskazówki dietetyczne i poznasz techniki motywacyjne, dzięki którym nie poddasz się.

3x w tygodniu dostaniesz ode mnie trening do samodzielnego wykonania w domu. W każdym znajdziesz specjalnie dobrane ćwiczenia, dzięki którym spalisz tkankę tłuszczową, zyskasz kobiecą talię i płaski brzuch.

Wprowadzę ci po kolei i bezboleśnie prawidłowe nawyki żywieniowe. Odstawisz niezdrowe jedzenie. Nauczysz się gotować szybko i zdrowo. To nie dieta-cud, ale taka dieta działa cuda!

Nauczę cię kontrolować postępy i dostaniesz motywacyjne narzędzia, które pomogą ci utrzymać wagę. Uporasz się ze spadkami motywacji. Wyrobisz nawyk aktywnego i zdrowego trybu życia.

21 dni do płaskiego brzucha

299zł

  • Program trwa 21 dni.
  • Codziennie dostajesz zadanie z zakresu diety (przepisy, wskazówki), treningu (nagrania video) lub motywacji (ćwiczenia, techniki).
  • Krok po kroku zmieniasz swoją sylwetkę, a Fit-Program „21 dni do płaskiego brzucha” prowadzi cię za rękę.

Plan treningowy

129zł

  • Pracujesz w swoim tempie, a plan treningowy na płaski brzuch starczy na kilka miesięcy.
  • Dostajesz plan treningowy dedykowany osobom początkującym, jak i zaawansowanym.
  • Dieta i motywacja – we własnym zakresie.
Top