Motywacyjne rozmowy, kontakty w sieci i wywiady – czyli ja gościnnie :)

by Ola Sobiegraj

Motywacyjne rozmowy, kontakty w sieci i wywiady – czyli ja gościnnie :)

by Ola Sobiegraj

by Ola Sobiegraj

Zazwyczaj wpisy gościnne i wywiady udostępniam po prostu na Facebook’u, ale w ostatnim tygodniu przydarzyły się aż dwa i oba są bardzo fajne 🙂 Dlatego wrzucam też tutaj na wypadek, gdyby ci umknęły albo chcesz wrócić do nich później. Zapraszam serdecznie, dla mnie to ogromna frajda i zaszczyt!

 

wywiady

 

 

Run with Mum

AKTYWNE W CIĄŻY – 3 historie, 3 blogerki, 3 mamy, 1 termin 🙂

 

wywiady

 

„Trzy dziewczyny, trzy pasjonatki sportu, trzy blogerki, trzy mamy. Ile jeszcze może nas łączyć? Gdy okazało się, że mamy termin porodu na ten sam tydzień, dzisiejszy tekst po prostu MUSIAŁ powstać!” – tak Natalia z Run with Mum zaczyna ten artykuł.

[wp-svg-icons icon=”eye” wrap=”i”] Przeczytaj cały wywiad!

 

To faktycznie śmieszny przypadek, że się zgadałyśmy i bardzo mi się podoba zestaw pytań zadanych w wywiadzie. Każda z nas inaczej na nie odpowiedziała. Myślę, że wpis jest bardzo inspirujący i dostarcza też wiele merytorycznych informacji o aktywności fizycznej w ciąży.

 

Rodzic Lider

Szukam trenera personalnego

 

wywiady

 

A to propozycja dla wszystkich, którzy mają ochotę posłuchać, jak opowiadam swoją historię – jak to się stało, że jestem trenerem personalnym? Dodatkowo dowiesz się, co jest najważniejsze na początku przygody ze sportem i jak się zmotywować do pierwszych biegowych kroków 🙂

Rozmowa z Asią utrzymana jest w lekkim wiosennym klimacie, więc zachęcam do zabrania słuchawek na majówkowy spacer 🙂

 

[wp-svg-icons icon=”headphones” wrap=”i”] Posłuchaj podcastu!

 

Motywacyjne wywiady i dobre kontakty

 

Ze swojej strony chciałabym dodać, że internet pełen wszystkiego – dobrego i złego – jest dla mnie morzem inspiracji i dopiero po dłuższej działalności w sieci nauczyłam się odsiewać treści bezużyteczne, a zostawiać te kształcące.

Nie odkrywam Ameryki. Ale w necie przepełnionym treściami wszelakimi największą wartością są dla mnie ludzie, których poznałam przy okazji blogowania i pracy on-line. Dotyczy to zarówno takich współpracy, jak i Fit-Grupy, do której ciągle dołączacie i budujemy fantastyczną społeczność. Dzięki! Chyba mam dużo szczęścia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top