Przepisy na zdrowe słodycze do druku – pobierz za darmo!

by Ola Sobiegraj

Przepisy na zdrowe słodycze do druku – pobierz za darmo!

by Ola Sobiegraj

by Ola Sobiegraj

Pomysł na przepisy do druku wziął się z mojej własnej potrzeby. Chcę je mieć pod ręką w kuchni – przede wszystkim moje ulubione ciasta i domowe zdrowe słodycze 🙂

 

zdrowe słodycze

 

Zdrowe słodycze – przepisy pod ręką

 

Mam dość kopania upapranym mąką palcem w telefonie lub zabierania do kuchni laptopa, którego ekran mi się tysiąc razy w trakcie pieczenia wyłącza! Chciałam mieć swoje ulubione przepisy, których jednak nie znam na pamięć, zawsze pod ręką. I tak oto powstała mała książeczka, którą zbyt hucznie by było nazwać ebookiem – ale obiecuję, że dorobię się ebooka z prawdziwego zdarzenia (czytałabyś, czytała?? 🙂 )

Zachęcam cię do wydrukowania całości i złożenia w książkę z przepisami lub powieszenia pojedynczych kartek w kuchni. Chodzi o to, żeby zawsze były pod ręką 🙂

 

zdrowe słodycze

 

Ważne: W moich przepisach nie ma rafinowanego cukru, zawsze pojawiają się zdrowe zamienniki. Używam też bardziej wartościowych mąk niż mąka pszenna, nie zawsze jednak są to przepisy bezglutenowe (choć wiele z nich tak). Nie jestem weganką i jem jajka. Jeśli musisz lub chcesz ich unikać, każdy z poniższych przepisów możesz zmodyfikować dodając zamiast jajka łyżkę nasion chia lub siemienia lnianego.

 

Jak pobrać przepisy do druku?

 

Wystarczy kliknąć na nazwę ciasta i pobrać PDF’a 🙂 Możesz rozwiesić pojedyncze kartki w kuchni albo spiąć je w mini-książkę kucharską 🙂 A może jakiś przepis przyda ci się na nadchodzące święta? Może murzynek albo ciasto marchewkowe… Polecam 🙂 To same sprawdzone przepisy, więc możesz piec śmiało, na moją odpowiedzialność 😀 Wyjdzie pysznie!

zdrowe słodycze brownie

 

 

Kliknij na nazwę i pobierz darmowego PDF’a:

 

Brownie z fasoli – kultowe!

 

Chlebek bananowy z orzechami

 

Ciasteczka ze skórką pomarańczową

 

Ciasto bananowe z kawałkami czekolady

 

Ciasto czekoladowe – murzynek

 

Ciasto daktylowe

 

Ciasto marchewkowe

 

Krem czekoladowy- nutella

 

Muffinki bananowe z dwóch składników

 

Muffinki z jabłkami

 

zdrowe słodycze

 

Daj znać, czy przydadzą ci się takie PDF’y, może będę je robić dla każdego przepisu? Zależy od tego, czy faktycznie ci się przyda 🙂 Czekam na komentarze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top