Trening biegowy

Trening biegowy

by adm_olasobiegraj

Chcesz zacząć biegać pod okiem specjalisty?

A może masz już jakieś osiągnięcia w bieganiu i szukasz planu treningowego, który będzie dopasowany do Ciebie i Twoich celów?
Zapraszam do współpracy on-line na każdym poziomie zaawansowania!

MOJA BIEGOWA HISTORIA

Ciężko mi sprecyzować moment, kiedy bieganie stało się tak istotną częścią mojego życia, ale było to naprawdę wiele lat temu. Czasami (szczególnie w okresie zaawansowanej ciąży i wczesnego macierzyństwa) schodziło na dalszy plan. Ale zawsze wracało i pomagało mi radzić sobie ze stresem w najtrudniejszych momentach mojego życia. Towarzyszyło mi też w tych najweselszych chwilach, bo biegiem zwiedziłam wiele europejskich miast. W końcu żadna walizka spakowana na wakacje nie jest zbyt mała na buty biegowe. Biegam dla przyjemności endorfin i po to, by przekraczać własne granice.

Zaraz na początku działalności Fit in Wrocław prowadziłam wiele biegowych treningów. W pewnym momencie moi podopieczni poprosili mnie o założenie klubu i przygotowanie ich do półmaratonu. Wybraliśmy się wtedy razem do Pragi. Jedna z nas dostała ode mnie plan treningowy i wyruszyła na swój pierwszy w życiu bieg raptem kilka miesięcy przed startem w Pradze. To było cudowne 21 km!

Bieganie daje radość, sprawność i zdrowie – nie tylko mi, ale także wszystkim, których zaraziłam tą pasją. Chciałabym powiększyć grupę biegaczy, z którą współpracuję, dlatego otwieram zapisy on-line.

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi zaufasz i dasz się zaprosić on-line do biegania.

Top