Trening dla zaawansowanych – gotowe zestawy ćwiczeń

by Ola Sobiegraj

Trening dla zaawansowanych – gotowe zestawy ćwiczeń

by Ola Sobiegraj

by Ola Sobiegraj

Trening dla zaawansowanych pod postacią ruchomych obrazków w mojej własnej skromnej osobie to kolejna odsłona tak zwanych „gotowców”. Dzisiaj spalamy zbędne fałdki w okolicy talii oraz ud. Jest intensywnie i ambitnie! Oraz bardzo różnorodnie 🙂

Poprzednie gotowce znajdziesz tu: Trening – zestawy dla każdego. Wszystkie moje zestawy funkcjonują zarówno samodzielnie, jak i mogą stanowić dodatek do twojego treningu. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to krótka rozgrzewka na początku i pełny stretching na koniec.

trening dla zaawansowanych

Motywacja

Ja wiem, to się łatwo gada, wstań i ćwicz. Nic prostszego. No, przecież podtykam pod nos. Jestem świadoma faktu, że moja praca włożona w przygotowanie tych zestawów to pikuś przy tym, ile pracy musisz włożyć w podniesienie tyłka z kanapy. W zorganizowanie czasu na trening między pracą, zawiezieniem dziecka a zakupami. Dni lecą jak szalone. Wymówki tylko na to czekają, pączkując w głowie. Jakbym siebie widziała! Siebie i… wszystkie inne dziewczyny, które ze mną ćwiczą.

Nie.  Nie zostawię cię samej z tymi zestawami, bo moja praca się w tym miejscu nie kończy. Po to prowadzę Facebook’a, a przede wszystkim po to stworzyłyśmy grupę, w której ciągle się motywujemy. Każda ma gorszy czas – dzień lub kilka dni. Ale dzięki temu, że jesteśmy w wyzwaniach razem, kryzys nie przeradza się w kilkutygodniową bezczynność, rosnące wyrzuty sumienia i równię pochyłą dla motywacji. Nie ma nic złego ani, tym bardziej, dziwnego w tym, że ciężko ci utrzymać poziom aktywności fizycznej na stałym poziomie. Że po chorobie (twojej lub dziecka), po urlopie albo chociażby świętach ciężko ci wrócić do regularności i przerwa treningowa trwa kolejny tydzień, i kolejny, i kolejny… Stop.

Oglądanie moich ruszających się kończyn na obrazkach nie spowoduje u ciebie zakwasów 😀 Ja robię wiele, żeby cię zmotywować. Ale musisz korzystać z możliwości, które oferuję. Wtedy sukces murowany! A jak coś nie tak, to pisz, odpisuję na każdą wiadomość 🙂

Dlatego, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś! – dołącz!

Tyle słowem wstępu 🙂 Dzisiaj trening dla zaawansowanych, więc, dziewczyny, nie ma zmiłuj 🙂 Palą się boczki, rzeźbi się talia i smukłe ramiona! Pracujemy na piękne pośladki i spalamy zbędne fałdki!

Trening dla zaawansowanych

1. Pośladki i uda (średni poziom trudności)

Pierwszy zestaw to ćwiczenia kształtujące pośladki i uda. Dzięki niemu spalisz tkankę tłuszczową i wyrzeźbisz mięśnie w tych częściach ciała. Nie są to jednak ćwiczenia izolujące – pracują więc także mięśnie brzucha, grzbietu i ramion.

trening dla zaawansowanych

2. Wyzwanie plank (tylko dla zaawansowanych)

Kolejna propozycja to zestaw dla zaawansowanych. Trudny i wymagający od ciebie nie tylko wytrzymałości, ale także świadomości własnego ciała. Polecam po kilku miesiącach regularnej aktywności fizycznej, kiedy już jesteś świadoma, jakie mięśnie właśnie tym ruchem uaktywniasz. I wiesz, że robisz to prawidłowo. Satysfakcja jest ogromna, uwierz mi! Warto!

trening dla zaawansowanych

 

3. Smukła talia (dla średnio- i zaawansowanych)

Zestaw niezwykle skuteczny i pomocny w rzeźbieniu kobiecej talii. Znów pojawiają się pozycje deski, ale w nieco łatwiejszym wydaniu. Nazwałabym go niezbędnym 🙂

trening dla zaawansowanych

Kolejne zestawy

Co chciałabyś zobaczyć w następnych zestawach?

Masz stuprocentowy wpływ na to, jak będą wyglądać  – czekam zatem na informację 🙂

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top