Trening i dieta on-line – uchylam rąbka tajemnicy!

by Ola Sobiegraj

Trening i dieta on-line – uchylam rąbka tajemnicy!

by Ola Sobiegraj

by Ola Sobiegraj

Na pewno zauważyłaś, że na mojej stronie znajduje się zakładka „Trening i dieta on-line”. W tej chwili świeci pustkami. Ale już niedługo! Niewiele mogę jeszcze zdradzić, ale COŚ już tak… 🙂

A ponieważ jestem na etapie tworzenia programu, który ma być skuteczny i przydatny, jest to idealny moment, żebyś mi powiedziała, czego potrzebujesz!

trening i dieta on-line

Chcesz mieć płaski brzuch?

Od ponad dwóch lat pracuję jako trener personalny. Codziennie prowadzę zajęcia indywidualne z kobietami w ciąży i po porodzie, z biegaczami oraz mężczyznami chcącymi schudnąć (tak, faceci to całkiem spora część moich podopiecznych), ze studentkami i Expat’ami. Ludzie dzwonią do mnie z różnych powodów. Ale najczęściej dlatego, że:

  • Chcą zacząć ćwiczyć i zdrowo się odżywiać.
  • Chcą schudnąć.
  • Największą ich bolączką jest BRZUCH.
  • Mają problem ze znalezieniem czasu i motywacji.

No właśnie. Brzuch. Jego wygląd jest dla wielu z nas niezadowalający – wszystko jedno, czy winą obarczamy ciążę, ciastka czy geny. Jak chudniemy, zmniejsza nam się biust lub tyłek, a niekoniecznie wcięcie w talii… Znasz to?

Chcesz mieć ładny brzuch? Jeśli tak, ten program będzie właśnie dla ciebie 🙂

trening i dieta on-line

Trening + Dieta + Motywacja

Długo uważałam, że treningu personalnego nie da się przenieść w wirtualny świat. Byłam zdania, że nic nie zastąpi kontaktu na co dzień i wspólnego rozwiązywania bieżących wątpliwości. W końcu trening to nie tylko praca fizyczna, to też praca nad charakterem – nad własną motywacją.

A jednak 🙂 Śmiem twierdzić, że da się!

Moja odpowiedź to kombinacja skutecznego treningu, zdrowej i wykonalnej diety oraz odpowiedniej motywacji, by zacząć i wytrwać.

Trening i dieta on-line

Opracowałam autorski program treningowy, który pozwoli ci zacząć. Koncentrujemy się na spalaniu tkanki tłuszczowej  i modelowaniu płaskiego brzucha z zarysowaną szczupłą talią.

Program będzie trwał 3 tygodnie, w ciągu których będziesz nie tylko ćwiczyć, ale także nauczysz się panować nad dietą.

Nie zostawię cię z niczym po 21 dniach – dostaniesz narzędzia, by kontynuować program na własną rękę, zachęcona pierwszymi sukcesami 🙂

Szczegółów jeszcze nie chcę zdradzać. Pracuję nad nimi! I w związku z tym zwracam się do ciebie – chcesz mieć wpływ na to, jak mój program będzie wyglądał? Chcesz, żebym zrealizowała twoje pomysły i odpowiedziała na twoje indywidualne potrzeby.

trening i dieta on-line

Masz pomysł, który mogę zrealizować? Opowiedz mi o nim!

 

Jak możesz się ze mną skontaktować:

  • Napisz do mnie maila. Po prostu 🙂
  • Dołącz do mojej grupy, tam rozmawiamy codziennie.
  • Zapisz się do mojego newsletter’a i odpowiedz precyzyjnie na pytanie, jak mogę ci pomóc. Wezmę każdą sugestię pod uwagę!

[wysija_form id=”1″]

 

To jak, brzmi interesująco? 🙂 Stworzymy ten program razem?

[poll id=”2″]

 

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top