Trening na cały tydzień – ćwiczenia na każdy dzień

by Ola Sobiegraj

Trening na cały tydzień – ćwiczenia na każdy dzień

by Ola Sobiegraj

by Ola Sobiegraj

W FIT-grupie skończyło się właśnie (no nie do końca, bo wy walczycie dalej – ale skończyło się formalnie) wyzwanie treningowe, w ramach którego dostałyście ode mnie trening na cały tydzień.

 

TRENING NA CAŁY TYDZIEŃ

 

Wyzwanie polegało na tym, że ćwiczyłyśmy codziennie, od poniedziałku do piątku. Meldowałyśmy wykonany trening w grupie, a z czasem zaczęłyśmy się wzajemnie motywować, oznaczać i wywoływać. Wyzwanie poruszyło grupę chyba najbardziej ze wszystkich dotychczasowych akcji! Dzisiaj publikuję na blogu wszystkie treningi, które miałyśmy do dyspozycji w wyzwaniu.

Plan treningowy

Plan treningowy to klucz do sukcesu – zarówno po to, by robić postępy, jak i po to, by się zmotywować.

Jeśli chcesz, możesz pobrać mój Fit-Planner przy zapisie na Fit-Letter, zachęcam:

 

[wpforms id=”1878″]

 

 

Trening na cały tydzień

Publikuję ten plan głównie ze względu na uczestniczki wyzwania – które chcą dalej z tych ćwiczeń korzystać. Jeśli zastanawiasz się jeszcze i wahasz, czy jest sens dołączyć do grupy – jest, jeśli potrzebujesz pozytywnego kopa 🙂

W tej chwili trwa wyzwanie dotyczące zdrowej diety. Uczymy się planować zdrowe posiłki, trzymać planu i eliminować spontaniczne „grzeszki” 😉 Możesz dołączyć w każdej chwili – dołącz!

 

Kliknij na dany dzień tygodnia, by wyświetlić trening. Wykonaj je dzień po dniu i nie zapomnij o stretchingu. Wyzwanie ma za zadanie ruszyć cię do codziennej aktywności – dzięki czemu wytrwasz i głupio ci będzie zarzucić pomysł ćwiczenia w kolejnym tygodniu. Jeśli obawiasz się, że sama nie dasz rady – dołącz do nas 🙂

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

 

Dla kogo są te zestawy? Dla wszystkich zdrowych osób, także początkujących 🙂 Dziewczyny w ciąży – uwaga – nie wolno wam wykonywać wszystkich ćwiczeń.

Ile czasu wymagają te zestawy? Od 15 do 30 minut. Nie zapomnij o rozciąganiu.

 

A co się dzieje w grupie aktualnie?

 

Dołącz do nas 🙂

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top