Wyzwanie „Szybkim krokiem do lata”

by Ola Sobiegraj

Wyzwanie „Szybkim krokiem do lata”

by Ola Sobiegraj

by Ola Sobiegraj

Wyzwanie! Oto, czego zabrakło w maju!

Najpierw byłam na wakacjach, których klimat rozsiewa się po moim blogu za pomocą plażowych zdjęć 🙂 Potem nagrywałam materiał do większego projektu. Nagrania pochłonęły kilka dni bez reszty.

Nareszcie jestem! Wracam do rzeczywistości! A wraz ze mną… motywacja! Tym razem pod postacią lekkiej rywalizacji, dodającej nadprogramowego kopa do codziennego ruchu. Zobacz, o co chodzi!

wyzwanie

Poniedziałkowa akcja

Zaczęło się od poniedziałku. Pomyślałam sobie, że każda z was przecież rozumie sens zdrowego odżywiania. Chodzi nie tylko o szczupłą sylwetkę, ale przede wszystkim o lepsze samopoczucie i, po prostu, zdrowie. Tylko najtrudniej jest zacząć!

A cóż może być lepszego do rozpoczynania niż właśnie poniedziałek 😀 I tak powstał pomysł.

Każdy poniedziałek to dzień, w którym wprowadzasz w życie nowy zdrowy nawyk.

Niektóre są banalne, niektóre nieco bardziej skomplikowane. W przypadku nawyków najważniejsza jest konsekwencja i pamięć. Jeśli wprowadzisz kilka zasad na raz, część z nich z czasem może się zgubić. Ale jeśli dokładasz cegiełkę po kolei, tydzień po tygodniu, i przyzwyczajasz się do nich stopniowo – sukces, dosłownie, murowany!

Do dzieła! Dopiero zaczęłyśmy! Grupa to dodatkowa motywacja! Trwa pierwszy tydzień 🙂 A z nim punkt nr 1 – czyli pijemy wodę! 7 tygodni to czas, w którym bezboleśnie wyrobisz zdrowe nawyki, dołącz do nas 🙂

wyzwanie

Codzienny ruch

Kolejną moją zagwozdką, luźno związaną z poniedziałkową akcją, było to, jak cię zachęcić do codziennego ruchu. Zapytałam was nawet o to w grupie i pojawiło się kilka odpowiedzi, a wśród nich najczęściej padały słowa:

WYZWANIE i MOTYWACJA.

Zaczęłam kombinować, jak w innowacyjny i atrakcyjny dla ciebie sposób skonstruować wyzwanie ruszające wszystkie tyłki z kanapy 😀 Wszystkie! Te aktywne, jak i te zasiedziałe 🙂

Masz już do wyboru różne treningi, które wrzucam również na bloga, a wśród nich na przykład trening dla zaawansowanych. A co z tymi, którzy dopiero zaczynają? A dla trenujących regularnie – co z dniami regeneracji?

No oczywiście! Spacery! Marsze! Truchty!

Wyzwanie „Szybkim krokiem do lata!”

I w ten sposób powstał pomysł na czerwcowe wyzwanie. Łączy w sobie elementy rywalizacji i motywacji, ale przede wszystkim jest idealne dla osób początkujących i zaawansowanych. Jeśli mowa o zdrowych nawykach, codzienna dawka ruchu to zdecydowanie najzdrowszy z możliwych nawyków!

W ramach wyzwania możesz spacerować lub biegać.

Zaczynamy 1 czerwca. Cała akcja toczy się w mojej grupie na Facebook’u.

wyzwanie

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w wyzwaniu?

  • Dołącz do grupy: klik
  • Zgłoś chęć udziału w komentarzu pod tym plakatem (jest przypięty u góry w grupie)
  • Dołącz do jednego z zespołów lub utwórz nowy

Dołącz już dzisiaj!

Powodzenia!!!! 

 

P.S. Tak, będzie nagroda 😀

 

 

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top