WYZWANIE TRENINGOWE: Zacznij ćwiczyć, motywuj i wygraj!

by Ola Sobiegraj

WYZWANIE TRENINGOWE: Zacznij ćwiczyć, motywuj i wygraj!

by Ola Sobiegraj

by Ola Sobiegraj

Marzec zaczynamy z przytupem! Mimo mrozu mam mnóstwo wiosennej energii (tak, wypad na Sycylię mógł się do tego przyczynić 🙂 i chcę was zmotywować do ruchu! Dlatego marzec to nowe wyzwanie treningowe.

 

wyzwanie treningowe

 

Będzie wszystko, co potrzebne do ruszenia. Nagroda, i to nie byle jaka. Motywacja grupowa, więc jak ty masz słabszy dzień, to koleżanka cię wyciągnie. Cel jest jak najbardziej realistyczny, ale ambitny. Każda z was pracuje dla samej siebie i we własnym zakresie, ale jesteśmy razem!

Wyzwanie treningowe – szczegóły

 

  1. Po pierwsze, wyzwanie toczy się w Fit-Grupie. Zaczynamy w poniedziałek 5 marca. Możesz dołączyć w każdej chwili lub zaprosić koleżankę, którą chciałabyś zmotywować.
  2. Cel to 20 treningów w marcu. Pomagamy sobie w planowaniu i realizacji. Trening nie musi być długi – liczy się już 15 minut.
  3. Dobieramy się w pary i walczymy oraz wygrywamy razem, we dwójkę. Zgłaszamy pary w Fit-Grupie do niedzieli (do 20:00) oznaczając mnie.
  4. Meldujesz swoją aktywność w Fit-Grupie codziennie o 19, jak zwykle.
  5. Na koniec marca, a dokładnie w piątek 30 marca, wybieram najbardziej zaangażowaną parę.

 

wyzwanie treningowe

 

Nagroda dla najbardziej zaangażowanych

– program treningowy na płaski brzuch

 

Dwie osoby, dobrane w parę, które wykażą się największym zaangażowaniem, zostaną nagrodzone. Nagrodą jest pakiet moich treningów – tabaty, interwały i wzmacnianie – nastawionych na płaski brzuch. Potraktuj marzec jako wczesnowiosenną rozgrzewkę 🙂

Program treningowy na płaski brzuch wkrótce będzie dostępny w sprzedaży na mojej stronie – w cenie 149 zł. Szczegóły w krótkim filmie 🙂

 

 

Dołącz do wyzwania!

 

Potrzebujesz zestawu ćwiczeń? Proszę bardzo!

 

Dołącz do FIT-Grupy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top